
Marinos Konopnickiej 4/5
Informacja o sposobach płatności
Dzięki płatności online mają Państwo możliwość natychmiastowego potwierdzenia Państwa rezerwacji.

Udogodnienia
- Lodówka
- Wyposażenie łazienki
- Prysznic
- Telewizja kablowa
- Suszarka do włosów
- Szafa / garderoba
- Sprzęt do prasowania
- Sofa
- Część wypoczynkowa
- Pralka
- Biurko
- Przyjazny alergikom
- Telewizor z płaskim ekranem
- Część jadalna
- Stół
- Piekarnik
- Płyta kuchenna
- Toster
- Zmywarka
- Czajnik elektryczny
- Aneks kuchenny
- Przybory kuchenne
- Kuchenka mikrofalowa
- Ekspres do kawy
- Ręczniki
- Balkon
- Widok na miasto
- Pościel
- Mydło
- Parking
- Obiekt przyjazny dla dzieci
Właściwości pokoju:
Zasady i opłaty:
Zameldowanie od godz. 16
Zameldowanie oraz odbiór kluczy odbywają się w naszym biurze przy ulicy Lutyckiej 2a.
Wejście i parking znajduje się od ulicy Karsiborskiej.
Alternatywny parking znajduje się na rogu ulic Grunwaldzkiej i 11-Listopada.
Po godzinie 18tej klucze wydajemy przez nasze sejfy. Warunkiem otrzymania kodu do sejfu jest uregulowanie należności za pobyt.
Dodatkowe informacje dla rezerwujących:
- Telefon:
- E-mail:
Polecamy Państwu przestronny (90m2), luksusowo wyposażony apartament, znajdujący się przy najpiękniejszej ulicy Świnoujścia zaledwie 150m od plaży. Niewątpliwym jego urokiem jest fakt posiadania bardzo dużego tarasu oraz balkonów przy każdej z sypialni. Usytuowany wśród zieleni, 3 pokojowy, bardzo słoneczny apartament składa się z salonu z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki z prysznicem, WC i bidetem oraz toalety dla gości i przeznaczony jest dla 4 osób. W salonie znajduje się nierozkładana sofa, fotele, płaski telewizor oraz stół z krzesłami. Bardzo dobrze wyposażony aneks kuchenny posiada lodówkę z zamrażarką, płytę grzewczą, piekarnik, zmywarkę oraz ciśnieniowy ekspres do kawy. W sypialni z łóżkiem małżeńskim (2mx2m) znajduje sie bardzo duża szafa, toaletka, stoliki nocne oraz plaski telewizor. W drugiej sypialni znajdują się dwa pojedyncze łóżka, które można złączyć, biurko oraz regał. Przestronny przedpokój wyposażony jest w szeroką szafę z lustrem. Pralka znajduje się w toalecie dla gości. Na zapleczu obiektu znajduje się parking, liczba miejsc ograniczona.
W obrębie apartamentu można korzystać z bezprzewodowego internetu.
Willa „Marinos” zlokalizowana jest podobnie jak willa "Stil" przy ulicy Konopnickiej, w odległości 50m od promenady. Apartamenty z uwagi na duże okna są bardzo dobrze doświetlone, każdy posiada swój własny balkon bądź taras.