
Zacisze Leśne 2 Chodorowskiej 5/0.01
Informacja o sposobach płatności
Dzięki płatności online mają Państwo możliwość natychmiastowego potwierdzenia Państwa rezerwacji.

Udogodnienia
- Lodówka
- Prysznic
- Telewizja kablowa
- Suszarka do włosów
- Rozkładana sofa
- Szafa / garderoba
- Sprzęt do prasowania
- Część wypoczynkowa
- Pralka
- Telewizor z płaskim ekranem
- Część jadalna
- Piekarnik
- Płyta kuchenna
- Toster
- Czajnik elektryczny
- Aneks kuchenny
- Przybory kuchenne
- Ekspres do kawy
- Ręczniki
- Taras
- Widok na ogród
- Winda
- Pościel
- Zwierzęta dozwolone
- Obiekt przyjazny dla dzieci
- Bezpłatne Wi-Fi
Właściwości pokoju:
Zasady i opłaty:
Zameldowanie od godz. 16
Zameldowanie oraz odbiór kluczy odbywają się w naszym biurze przy ulicy Lutyckiej 2a.
Wejście i parking znajduje się od ulicy Karsiborskiej.
Alternatywny parking znajduje się na rogu ulic Grunwaldzkiej i 11-Listopada.
Po godzinie 18tej klucze wydajemy przez nasze sejfy. Warunkiem otrzymania kodu do sejfu jest uregulowanie należności za pobyt.
Dodatkowe informacje dla rezerwujących:
- Telefon:
- E-mail:
Wygodny i jasny, jednopokojowy apartament, położony na parterze z tarasem od strony południowej. W pokoju dziennym znajduje się rozkładana kanapa idealna dla 2 osób. Posiada wyposażony aneks kuchenny (lodówka, płyta elektryczna, piekarnik, czajnik elektryczny, ekspres do kawy, toster), łazienkę z prysznicem oraz taras wychodzący na stronę południową. Wygodne spożywanie posiłków umożliwi stół jadalny wraz krzesłami. W lokalu można połączyć się z internetem za pomocą WIFI.
Apartamentowiec „Zacisze Leśne II” znajduje sie na ul. Chodorowskiej 5, 700m od plaży i w tej samej odległości od przejścia granicznego Świnoujście - Ahlbeck. Budynek ten położony jest w spokojnej okolicy, gdzie łatwo jest dojechać samochodem jak i pociągiem ze strony niemieckiej. W odległości 300m znajduje się lubiany, miejscowy rynek, gdzie można niedrogo nabyć rzeczy codziennego użytku. Niektóre z mieszkań oferują parkingi podziemne a pomieszczenia rowerowe dostępne są dla wszystkich gości. Mieszkania w tym budynku urządzone są w bardzo funkcjonalny i nowoczesny sposób. W budynku znajdują się apartamenty 1 lub 2 pokojowe. Apartamenty dysponują w zależności od ilości pokojów odpowiednio sypialnią, pokojem dziennym z aneksem kuchennym, łazienką z prysznicem i WC oraz balkonem. We wszystkich mieszkaniach znajduje się telewizja naziemna oraz WIFI.