
Sun Towers, Wyspiańskiego 39/90
Informacja o sposobach płatności
Dzięki płatności online mają Państwo możliwość natychmiastowego potwierdzenia Państwa rezerwacji.

Udogodnienia
- Lodówka
- Prysznic
- Telewizja kablowa
- Suszarka do włosów
- Rozkładana sofa
- Szafa / garderoba
- Sprzęt do prasowania
- Sofa
- Część wypoczynkowa
- Pralka
- Przyjazny alergikom
- Telewizor z płaskim ekranem
- Część jadalna
- Stół
- Kieliszki do wina
- Piekarnik
- Płyta kuchenna
- Toster
- Zmywarka
- Czajnik elektryczny
- Meble ogrodowe
- Aneks kuchenny
- Przybory kuchenne
- Zestaw do przygotowywania kawy i herbaty
- Ekspres do kawy
- Ręczniki
- Balkon
- Widok na miasto
- Poduszka syntetyczna
- Winda
- Światło do czytania
- Zasłony
- Pościel
- Parking
- Wnęka kuchenna
- Obiekt dla niepalących
- Obiekt przyjazny dla dzieci
Właściwości pokoju:
Zasady i opłaty:
Zameldowanie od godz. 16
Zameldowanie oraz odbiór kluczy odbywają się w naszym biurze przy ulicy Lutyckiej 2a.
Wejście i parking znajduje się od ulicy Karsiborskiej.
Alternatywny parking znajduje się na rogu ulic Grunwaldzkiej i 11-Listopada.
Po godzinie 18tej klucze wydajemy przez nasze sejfy. Warunkiem otrzymania kodu do sejfu jest uregulowanie należności za pobyt.
Dodatkowe informacje dla rezerwujących:
- Telefon:
- E-mail:
Przytulny apartament dwupokojowy położony na 6 piętrze, posiadający balkon od strony wschodniej. Składa się z pokoju dziennego połączonego z aneksem kuchennym oraz sypialni z łóżkiem małżeńskim (140x200) i łazienki z prysznicem i pralką. Aneks kuchenny wyposażony został w lodówkę podblatową z zamrażarnikiem, płytę elektryczną 4 palnikową, piekarnik, zmywarkę, czajnik elektryczny, ekspres do kawy oraz toster. W pokoju dziennym jest wygodna dwuosobowa kanapa. W apartamencie jest telewizja naziemna. Z pokoju dziennego można wyjść na wschodni balkon. Do apartamentu przynależy miejsce parkingowe w garażu podziemnym. W całym apartamencie można korzystać z wi-fi.
Sun Tower to dwa nowoczesne budynki położone przy ulicy Wyspiańskiego, zaledwie kilometr od promenady i plaży. Położone w sercu miasta dwie wieże dzieli kilkuminutowy spacer od centrum miasta. Na parterze budynku mają powstać lokale usługowe. Teren osiedla ma zostać zagospodarowany, ma powstać plac zabaw oraz elementy malej architektury.